SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
166808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lipjan ne ktin e 2t . Banesa ka 65 m2 dhe posedon 1 dhom gjumi banjo kuzhin sallon si dhe ballkon . Poashtu eshte e mobiluar dhe ka edhe klimen . Nr tel : 044-360-521 . Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044-360-521
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »