SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Ulpiane (te Lesna) 200€
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
166814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qera Ulpianë te Llesna , kati - I - mobiluar ne teresi , kuzhina dhe dhoma e dites jane te ndara , pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :- Kuzhine me dhome dite ( te ndara ) - Ballkon- Koridor - Banjo- Cmimi: 200€-Tel/ 045560960- Agjencioni Premium -

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »