SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mati 1 (te furra Epoka)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
166820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banes me qira Mati 1 te furra Epoka.- Kati i 1- Banes posedon:- Sallon me kuzhine- 2 dhoma gjumi- Banjo dhe wc- Ballkon - Koridor- Cmimi: 250€- Tel/ 045560960- Agjencioni Premium -

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »