SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 61m2 ne Rrugen B te VG Construction
Çmimi :
€890.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
166830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 61m2 ne Rrugen B te VG Construction, banesa eshte ne katin e dyte dhe ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine
-nje dhome te gjumit
-banjo dhe
- ballkon.
Cmimi eshte 890 euro per m2.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »