SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 3 Banesa Mbrapa Gjykates)336/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:46
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
166835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest.
Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dhe jane ne katin e 2.
Banesat jan te gatshme per banim .
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »