SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Ulpianë te Llesna
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qera Ulpianë te Llesna ,
Kati - I
- mobiluar ne teresi ,
Kuzhina dhe dhoma e dites jane te ndara ,
E pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :
- Kuzhine me dhome dite ( te ndara )
- Ballkon
- Koridor
- Banjo

- Çmimi: 200€

-Tel/ 045478477
- Metro Realty
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »