SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa shitet me Oferte te mire
Çmimi :
€20,105.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
166859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ‪61.3 m2 me 20.105 € ne fillim, ku Blerja behet me kompaninë (pa Bankë), dhe pjesa tjetër e mbetur brenda afatit 2 Vjeqar (permes ratave çdo 1 Muaj, 3 Muaj , 6Muaj)
Banesa Te lira Kati 1,4,5.
Permbajtja :
- Qendrim ditor
- Kuzhina
- Dhoma e fjetjes
- Koridori
- Banjo+Wc
- Depo
Perparesia e baneses eshte siperfaqja e formes katrore(e shfrytezueshme), salloni me shume pamje ku pjesa lidhese me ballkonin eshte komplet xham nga posht-larte,siç shihet ne plan.
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »