SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne Lagjen Ulpiana
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
166954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qera nje dhomshe (garsoniere) e mobiluar. Banesa gjindet ne ulpian, ka nje dhome gjumi, banjo dhe kuzhin te vogel cmimi 150 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »