SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
166955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira kati i shtepis me hyrje te vecant,eshte e mobiluar.Ka nje dhome gjumi,ka nje banjo,korridor,nje sallon me kuzhine poashtu dhe ka nje ballkon.gjindet afer kolegjit iliria ..cmimi 160 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »