SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapsirë Afariste – Zyre 180m2 me qira.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
166980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në rrugen Nazim Gafurri, afer ish-Shkolles Teknike.
Zyrja ndodhet në katin e I-rë dhe ka një hapsirë të madhe (mundesohet ndarja nga pronari sipas kerkeses së klientit) dhe dy banjo.
Zyrja gjithashtu posedon nxemje qendrore me rrymë dhe kondicioner.
Hapsira është e pershtatshme per vemrpitari të ndryshme si: Zyre, Ordinancë, Call Center, Sallon etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »