SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
166984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia 4 Ari me rreth 240m² me këtë renditje:
Kati i pare: Sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë , një banjo, një ballkon.
Kati i dytë: katër dhoma ku dy prej dhomave posedojn ballkon , gjithëashtu nga koridori ka qasje në ballkon dhe një banjo.
Shtëpia posedon dhe një dhomë ndamas (shpajz) dhe një garazhë.
Çmimi i shtëpis është 125.000€
Shtëpia gjendet në Lagjen “Dheu i Bardh” afër rrugës Qarkore.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »