SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Dardani-42.000 euro
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
39 m²
ID e produktit :
167000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani me siperfaqe prej 38.52m2 me flete poseduese dhe gjindet ne katin e 5. Banesa ka sallonin e madh, kuzhinen me tryezari, korridorin,banjon. Ballkoni eshte i shtire mbrenda. Me nje riorganizim te vogel behet me dhome te gjumit, sallon etj. Cmimi:42.000 euro i diskutueshem! Banesa ka edhe depon dhe bodrumin!
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 659 488
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »