SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne e renovuar me qera per Afat Shkurt
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
167056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne B.Diellit

Leshohet banesa moderne me qera ne lagjen Bregu i Diellit te Xhambazt.
Banesa eshte teresisht e renovuar nga fillimi dhe askush nuk ka banuar me pare ne te.
Banesa i posedon te gjitha mobiljet e reja,laminatin e ri,shtratat e ri, banjo moderne e renovuar.
Banesa eshte e madhe 60m2 dhe ka kete renditje:
Salloni(Dhome Ndeje)
Dhome Fjetje
Kuzhina me Trapezari
Banjo ( e renovuar me te gjitha te reja)
Ballkon
Koridor.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Gjendet ne nje pozit shume te mire sepse posedon parking te mjaftueshem,gjelbrim dhe kendin e lojrave per femij.
Qmimi:330

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
TelFiks: 038 500 777
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »