SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Marigona Residence
Çmimi :
€390,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
167057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 5.20Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 210m2 dhe ka kete renditje: nje e dhome dite me tryezari, kuzhine, bibloteke, shpajz dhe wc ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte: tri dhoma gjumi, dy banjo, utility, dhe tre ballkona. Ne oborr eshte pishina dhe mini kuzhine verore. Shtepia eshte e leshuar me qira, kontrate dy vjecare me mundesi vazhdimi +3 me cmim prej 2.000euro ne muaj. Shtepia shitet me cmim prej 390.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »