SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ( Podrume ) me Qera Ulpianë
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
167058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ( Podrume ) me Qera Ulpianë , ujë ,rrymë 24/h . Posedon ambientë të qetë komod dhe mjaftë miçësor , nxemje termokosi , dhe ka kete renditje :

- Dhomë dite
- Kuzhinë
- Dhome gjumi
- Koridor
- Banjo/wc

Qmimi 170 €

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 

SWISS REAL ESTATE


a-y
yylbaa
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »