SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banese me qira 73m2 te hotel siriusi !Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
167060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne qender te Prishtines te Hotel Sirius. Banesa ka 2 dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, nje banjo si dhe nje ballkon. për ma shumInformata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »