SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 130m2 me qira ne TOPHANE
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
167067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 130m2 me qira ne TOPHANE.

Banesa ka kete renditje:
-dhome dite me kuzhine,
- tri dhoma te gjumit,
- banjo,
- wc,
- ballkon dhe
- garazhe.

Banesa eshte ne katin e katert, me ashensor.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Çmimi i qirase eshte 450euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »