SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje te Dodona
Çmimi :
€38,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
ID e produktit :
167094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet mbi domin e pleqëveKatin e parBanesa posedonSallon kuzhin ballkonSi dhe dhom gjumi koridor banjoSiperfaqja 54 m2 Çmimi: 38000 Çmimi per m2: 700Ngrohja me kalldajKalimi i pronsis me avokatTel 045478477Metro R

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »