SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA KOMFORE E MOBILUAR 87m2 MAT1 TE SHKOLLA PAVARESIA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
167132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne katin e dyte
Gjendet ne lokacion te shkelqyer me pamje kah lindja
Eshte prane shkolles fillore PAVARESIA
Afer e ka ambulanten e lagjes

Banesa i ka dy dhoma te gjumit, kuzhine dhe paradhome te madhe, qendrim te madh ditor me ballkon. Te gjitha kane ndriçim maksimal dhe jane te orientuara kah lindja e diellit.
Diteve te veres banesa eshte e fresket dhe qendrimi ne te eshte i kendshem.

Eshte e mobiluar ne teresi

Gjenden ne krahun e njejte me shkollen fillore keshtuqe femijet e ndertesave ku gjendet banesa nuk kane me e kalue rrugen per me shkue ne shkolle. Siguria eshte maksimale per femijet.

Kompleksi eshte i ndertuar me standarde te larta te ndertimit dhe ka oborr te mjaftueshem per qendrim te banoreve dhe per te luajtur femijet.

Ndertesa ka uje dhe ashensor perhere

Afer e ka transportin urban, dhe te gjitha shitoret deri te rruga B e lagjes Mat 1.
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »