SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne qender te Prishtines
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
167133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa me qera ne qender te Prishtines

2 dhoma gjumi. | dhom dite me kuzhine | 1 ballkon | 1 banjo |

Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar shum bukur ka pamje ne te dy anet kati i 3-te ashensor nuk ka.
85m2

Cmimi 400 euro
Tel 045/660-188
Informata rreth publikuesit
dega
Prishtinë
045660188
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »