SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qira në Qendër të Qytetit -PrishtinëBanesë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '17
ID e produktit :
167136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Qendër të Qytetit -PrishtinëBanesë Luksoze me këto orendi .

- Nje dhome

-.Kuzhine

- Koridor

- Banjo

- Terasë

Posedon parking si dhe 24 ore uje .Adresa ' Tringe Smaili ", përball Hotelit " Swiss Diambre ' dhe

Hotelit " Sirius".Cmimi : për Muaj 300 Euro

Lëshohet edhe me net : 1 Person 30 euro për një nate

2 Persona 60 euro nata .

Ju mirepresim

Nr. Kontak 044/169-210

vaiber +37744169210

Email.ad. sh.bytyqi2011@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Shemsie
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »