SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
167146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qera e cila ndodhet ne lagjen Bregu i Diellit (banesat e hinta afer furres qerimi 2),banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka kete renditje,korridor, dhomen e fjetjes,banjo,ballkon dhomen e ndenjës se bashku me kuzhine. Banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje shumë të mirë dhe ka ngrohje qendrore te qytetit.Qeraja është 200 euro dhe qirramaresi obligohet te paguaj ujin,rrymen,ngrohjen dhe mbeturinat.Cmimi 200 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »