SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen e Muhaxhereve
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
167147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen e muhaxherve kati i 4 banesa ka 2 dhoma gjumi, Sallon, 1 banjo,1 wc, dhe 2 ballkona ka gjithsej 81m2 po ashtu ndertesa ka 2 ashensor dhe ka parkim banesa leshohet me qira per familjar.Cmimi 300 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »