SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR ‪‎QIRA - Banesë 2+1 moderne - Prime Group
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
167151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎QIRA Banesë 2+1 moderne dhe mobiluar në lagjen Lakrishtë në Prishtinë tek "Prime Group"

80m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Termokos

Në katin 4 në kuadër të kompleksit "Prime Residence" ndodhet kjo banesë moderne, e mobiluar së fundi me shumë shije dhe afër të gjitha komoditeteve për jetë sa më komode.

Përfshin 80m² dhe përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi (njëra e mobiluar si dhome e dytë e pritjes, apo dhomë pune), Koridor, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

Me kuzhinë pajisur me të gjitha elementet funksionale, dysheme laminat kualitativ, hapësira mirë të shfrytëzuara, ngrohje qëndore nga Termokos dhe lokacion shumë i mirë.

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »