SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne DArdani me Termokos 200E
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
167155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne DArdani me Termokos 200E

Leshohet banesa (garsonierka) me qera ne Dardani afer Bashksis se 3 Lokale .
Banesa gjendet afer parkut ne nje pozit te pershtatshme ku e ka afer shkollen Fillore, qerdhen , dhe parkun per femij.
Banesa eshte e madhe 40m2 dhe ka kete renditje
Dhome
Kuzhine
Banjo
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 6 mirepo posedon lift i cili punon 24h.
Banesa eshte e sigurt sepse hyrja eshte me interfon dhe ka kamer te mbikqyrjes.
Eshte shume mire e mobiliar.
Banesa eshte e lire prej dates 1 Shtator.
Qmimi:200Euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »