SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa moderne me qira ne Aktash
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
167157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa moderne me qira ne Aktash, mbrapa "Extreme Pizza", kati i trete, me siperfaqe prej 60m2. Ka kete renditje:
-Dhome dite me kuzhine
-Nje dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon.
Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »