SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Dardani afer Viva Freshit - Kodi 0996
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
167159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Dardani - Kodi 0996

Lokacioni: Afer Bast Trade dhe Viva Freshit

Siperfaqe: 20 M2

- Kati Perdhes
- Parking
- Wc

Çmimi €250 i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »