SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Lokal 200m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:10
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
167165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 200m2 me qira në Qendër.
Lokali gjendet në Qendër, në Rrugën Luan Haradinaj, përballë Stacionit policor qendër.
Lokali ka gjithsej 80m2 Lokal, 40m2 Terasë (e mbyllur) si dhe 80m2 kati -1 (Podrum) I rregulluar për shfrytëzim.

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »