SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 100m2 me qira në Emshir-Kalabria.
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
167166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 me qira në Emshir-Kalabria.
Banesa gjendet në lagjen Emshir – Kalabira, në kompeksin Dardha të ndërtuar nga kompania BP HOME, është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), ujë 24/7, siguri ejt. dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »