SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Marigona Rezidenc
Çmimi :
€345,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
ID e produktit :
167173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne lagjen Marigona Rezidenc 210m2 ,3 dhoma gjumi , 3 banjo , 1 garazh , parking rrugor , sallon , kuzhine , dhe 2 mini magazina , pishin private e mobiluar me arkitekt. Qmimi 345.000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »