SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 2 Banesa Mbrapa Gjykates)339/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:05
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
167174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat mbrapa gjykates te Nderimi.
Banesa 1 ka 94.18m2 dhe eshte ne katin e 7 me 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo+wc , depo dhe ballkon.
Banesa 2 ka 111.88m2 dhe eshte ne katin e 6 me 3 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo+wc depo dhe dy ballkone.
Banesat behen te gatshme ne Tetor 2017.
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »