SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qendër te Prishtinës
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
167177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne qender te Prishtines te Hotel Sirius. Banesa ka 73m2 dhe posedon :
--Sallon me kuzhine
--Dy dhoma gjumi
--Banjo
--Ballkon
--Koridor
Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »