SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera per Pushime
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
167216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qera per Pushime, banesa gjindet ne Emshir / Kalabri - PrishtinëBanesa në 115m² të saj ka këtë renditje:• Qëndrim ditor• 3 Dhoma Gjumi • Kuzhina dhe tryezaria• Banjo• Koridori• 2 BallkonaKontakt: 044 442 969Viber: +38649215785

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »