SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Kodren e Trimave ( Vranjevc) 200 Euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
167217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Kodren e Trimave ( Vranjevc), banesa k a rreth 100 m2 dhe eshte e paisur me kamera sigurie.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
3 Ballkona
Koridor

Qmimi : 200 euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »