SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira në lagjen NIC, Prishtinë | M1
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
167221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira në Prishtinë, lagjen NIC.
Shtëpia eshte 2 kateshe me 2 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES:
Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh.
-KATI I-rë
3 Dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona,
E mobiluar komplet, kamin, klimë, sistem te alarmit te instaluar, ngrohje qendrore me rrymë apo pelet.

Çmimi: 650€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »