SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 50m2 me qira në Qendër, te Ambasada Kroate.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:35
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
167222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 50m2 me qira në Qendër, te Ambasada Kroate.
Banesa gjendet në Qendër në rrugën Fehmi Agani në banesat e aeroportit te Ambasada e Kroacisë (te kafet e vogla), ka ngrohje qëndrore me qytet TERMOKOS, hyrja me interfon, parking i rezervuar për banorë mbrapa objektit (mirëmbajtja dhe parkingu 10 euro në muaj). Banesa është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:

1. Sallon me kuzhinë
1. Dhomë gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1 Koridor
1. Vend Parking


Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »