SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banese 3 dhomshe 92m2 ne qender te qytetit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
167228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 3 dhomshe 92m2, ne katin e 6-te, perball parkut te qytetit afer Sllovenia Sport, ne qender te qytetit. Banesa eshte e mobiluar dhe ka keto hapesira;
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- shpajz
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa jepet per afat me te gjate kohor.
Qmimi i qirase eshte 300 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »