SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 Banesa ne Mat Kompleksi Royal City - Kodi 0998
Çmimi :
€830.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
101 m²
ID e produktit :
167234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 Banesa ne Mat - Kodi 0998

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Royal City

Siperfaqet:

- 63 M2 - Kati 7
- 83 M2 - Kati 7
- 101 M2 - Kati 8

Rendidjet:

- 63 M2 - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon
- 83 M2 - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Wc Ballkon
- 101 M2 - 3 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Wc - Ballkon

Objekti Posedon:

• Royal City është objekt afaristo-banesor, me leje të ndërtimit nga Komuna e Prishtinës me nr. NR: 351-191351 dt. 01.10.2015.
• Lokacioni është në rrugën kryesore Muharrem Fejza, Kompleksi Royal.
• Kompleksi banesor/afarist ka qasje në të katër anët.
• Lartësia e Objekteve është -2B+S+P+8.
• Kompleksi përbëhet nga tri Llamella banimi (A+B+C).
• Të dy Blloqet A dhe B do të jenë me nga 7 njësi banesore në kat ndërsa Blloku C do të jetë me 6 njësi banesore në kat, përdhesa e Llamellës B do të jetë me 3 njësi banesore dhe e Llamellës C do të jetë me 6 njësi banesore.
• Objekti përmban dy nivele Garazha dhe Depo për banorë, të ndara në dy Etazha.
• Vendparking për çdo njësi banesore.
• Depo për çdo njësi banesore.
• Kend per Femij
• Nxemje Qendrore te Instaluar me Termokos
• Dyshemeja e Shtruar me Parket - Bambus

Çmimi €830 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »