SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira prapa shk. Ismail Qemali
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:30
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
167235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira prapa shkolles fillore Ismail Qemaili ne Breg te Diellit. Lokali ka 47 metra katrore, ka banjo me te gjitha nyjet sanitare. Lokali mund te shfrytezohet per qfaredo veprimtarie, zyre , sallon parukerie etj.

Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri "URBAN"

tel: +377 45 912 721
email: urban.prishtina@gmail.com

Gjindemi perball Kino ABC (te sheshi), rruga Rexhep Luci p.n, Prishtine 10000
Informata rreth publikuesit
Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN
Prishtinë
+37745912721
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »