SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet kati i shtepise afer Muzeut te Kosoves
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
ID e produktit :
167238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira kati i shtepise (perdhese) afer Muzeut te Kosoves me siperfaqe prej 45 metra katrore, kjo hapsire permbane : sallon me kuzhine, dhome gjumi, koridor.

Zyra per sherbrime juridike dhe patundshmeri "URBAN"

tel: +377 45 912 721
email: urban.prishtina@gmail.com

Gjindemi perball Kino ABC (te sheshi) , rruga Rexhep Luci p.n , Prishtine 10000.
Informata rreth publikuesit
Zyra per sherbime juridike dhe patundshmeri URBAN
Prishtinë
+37745912721
Te Muzeu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »