SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA NE LAGJE TE DARDANIS 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
167239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qira e cila gjendet në rrethin e ngusht të Qendrës në lagjen Dardania, banesa posedon dhomë dite, kuzhin, dhomë gjumit, banjo. Banesa ka pamje mjaft të bukur nga Bulevardi Bill Klinton
Çmimi 250€
Për info 044780999(viber), 045980111
Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë në Facebook
Agjensioni Qendra
Ps. Banesa vlen edhe për student/e si dhe bashkëatdhetar tanë për pushime
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »