SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Zyre 170m2 me qira në Qendër, te Gjimnazi.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:36
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
167252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 170m2 me qira në Qendër, te Gjimnazi.
Zyra gjendet në Qendër, afër Gjimanzit Sami Frashëri, në rrugën Ibrahim Lutfiu, është i gatëshëm për shfrytëzim dhe është në katin e I-ë.

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »