SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 65m2 në shitje në Qendër.
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:01
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
167253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 56m2 në dokumenta ndërsa faktike ka 65m2 dhe gjendet në Qendër te Domi I Pleqve.
Banesa ndodhet në katin e II-të.
Banesa është ndërtim I vjetër me Fletë Poseduese dhe është tërësisht e renovuar (perveq banjos).
Banesa gjithashtu posedon edhe bodrumin 12m2.
Në cmim është e perfshirë vetëm Kuzhina, mobilet tjera largohen nga pronari.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| 1 Bodrum

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »