SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
167255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Bregu I Diellit, kati:I tretë(III),sipërfqaqja:65m².
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,depo e vogël dhe ballkon.
Çmimi: 220€
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »