SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 80m2 me qira në lagjen MATI 1.
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
167256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 me qira në lagjen MATI 1.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, afër Rrugës B, mbrapa Meridian Expres më saktësisht në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Princesha, është tërësisht e mobiluar, ka alarm sigurie si dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1. Garazhë (e përfshirë në cmim të qirasë)

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, hyrja 170, nr.2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »