SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ulpian
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
167259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet afer lokalev t lesnes
Kati I
Tri dhoma gjumi
Dhom t ndekes me kuzhin
Banjo
Dy ballkona
Koridor
Dy shtrata dopio dhe pes kreveta qe shtrohen
Çmimi 350
Tel 045 478477
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »