SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESATE AGENCY BANESA ME QIRA SLLOVENIA SPORT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
167297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : sllovenia sport, kati : I dytë (II).
Banesa posedon : dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë, depo e vogël ,koridor ,dy banjo , dhe ballkon.
Çmimi : 350 €
Tel : 044 260 024
Tel : 044 801 069
Email : info@vrestate,info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »