SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 59m2 në shitje në Rrugën B – Mati 1, Lin Project.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:09
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
167306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 59m2 në shitje në Rrugën B – Mati 1, Lin Project.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në Rrugën B, në kompleksin Lin Project, është gjysëm e mobiluar, ka Podrum personal dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Ballkon
1. Shpajz
1. Podrum (në katin -1)

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »