SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes per studenta ne Ulpiane me Termokos 2 Dhoma Gjumi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
167307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes per studenta ne Ulpiane me Termokos

Leshohet banesa me qera per studenta (i nxene 6 persona) ne Ulpiane.
Banesa gjendet ne vend shume ideal afer te gjitha fakulteteve si Teknik,Mjeksis,Ekonomik,UBT etj.
Banesa gjendet ne katin e 4 eshte e madhe 65m2 dhe ka kete renditje:
1 Sallon
2 Dhoma Gjumi
1 Kuzhin ndaras
2 Ballkona,
1 Shpajz,
1 Banjo.
Banesa posedon nxemje qendrore te qytetit nga TERMOKOSI.
Banesa eshte e pershtatshme per studenta dhe te punesuar , mund te banojn deri 6 persona.
Qmimi:300 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »