SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira shtëpia
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
169942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira shtëpia VETEM PER FAMILJAR afër 70m² në lagjen Tophane (Te MArkaxhit )
Shtëpia ka hyrje te veçantë dhe është tërësisht e mobiluar.
1 Dhomë gjumi
1 Sallon
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Korridor


Shtëpia ka oborr qe mund te shfrytëzohet
Deri me tani ka qenë e banueshme nga ndërkombtarët kushtet për jetesë janë përfekte
Shtëpia lëshohet me qira për Familje, Qift, Ndërkombtarë Dhe lëshohet për një kohe te gjatë
Çmimi i qirasë mujore është 280€+shpenzimet (vetem ryma).

PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI NE KETA NR TE TELEFONIT (vetem viber):
+37745435670
Informata rreth publikuesit
ertan
Prishtinë
+37745435670
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »